Jachtserwis.pl - Portal Żeglarski - Koszty i dostawa https://dpmptsp.pareparekota.go.id/sdemo/
Koszty i dostawa

Dostawa

1. Opłata za przesyłkę i sposób dostawy

Zamówiony towar zostanie do Państwa wysłany w ciągu 21 dni od złożenia zamówienia. W przypadku, gdy nie możemy zrealizować dostawy w określonym terminie powiadomimy Państwa o tym fakcie.
Towar zostanie dostarczony (w zależności od wyboru) przez:

FirmaPrzewidywany czas dostarczeniaCena za pobraniem **Cena przy wpłacie na konto **
Poczta Polska ekonomiczna* 3- 5  dni robocze koszt operatora zal od wagi + 7 PLN koszt operatora zal. od wagi
Przesyłka kurierska 24 h 32 PLN 25 PLN* w przypadku wysyłki drobnych rzeczy max do wagi 10 kg
** cena dotyczy tylko wysyłki na terenie Polski

Przedstawiona opłata za przesyłkę obejmuje koszty przygotowania i opakowania paczki oraz koszt dostawy określony w regulaminie świadczenia usług spedytora lub Poczty Polskiej.

Przesyłki o wartości powyżej 1500 zł dostarczamy GRATIS (zasady te nie dotyczą produktów wielkogabarytowych oraz o wadze powyżej 30 kg , gdzie ustalane są indywidualne warunki dostawy) .
Maksymalny czas dostarczenia przesyłki określony jest w regulaminie świadczenia usług spedytora lub Poczty Polskiej. Nie bierzemy odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek.

2. Czas realizacji zamówienia i czas dostawy

Na czas, po jakim paczka trafi do Państwa rąk składa się czas realizacji, który sklep  potrzebuje na jej skompletowanie i wysłanie oraz czas dostarczenia, który jest potrzebny poczcie lub kurierowi na dostarczenie przesyłki.

Na skompletowanie i wysłanie towaru składa się wiele czynników, które wpływają na czas realizacji zamówienia. Jest to głównie stan, wielkość rotacji magazynowej, dzienna liczba wysyłanych paczek oraz wybór spedytora. Od momentu wysyłki, decydujac się na dostawę pocztą, prawdopodobnie potrwa ona 2 - 3 dni robocze, jeżeli wybiorą Państwo dostawę kurierem paczka dojdzie w ciągu 48 godzin od wysłania jej ze sklepu . średni czas realizacji zamówień wynosi 5 dni roboczych, generalnie realizacja zamówienia nie powinna przekroczyć 21 dni. W przypadku, gdy nie możemy zrealizować dostawy w określonym terminie powiadomimy Państwa o tym fakcie.

Uwaga!
Prosimy pamiętać, iż firma kurierska dostarcza paczki w godzinach 8.00 - 16.00

3. Wysyłka i realizacja zamówień poza terytorium Polski

Wszystkie przedstawione warunki dostawy, opłaty za przesyłkę dotyczą tylko realizacji i dostarczania przesyłek na terenie Polski.

Jeżeli mieszkają Państwo poza terytorium Polski, przed dokonaniem zakupu w celu ustalenia warunków sprzedaży, dostarczenia przesyłki oraz kosztów dostawy prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.-->